Нестандартна крадіжка сталася у Дніпрі – чоловік у комендантську годину поцупив камери у підʼїздах багатоповерхівки.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають Новини Дніпра.
25 квітня, під час комендантської години, невідомий поцупив камери відеоспостереження на ж/м Тополя-2. Правоохоронці затримали крадія того ж дня.
Як виявилося, чоловік вже не вперше краде камери. 21 квітня він також поцупив дві камери з підʼїзду. Цього виявилося замало, і він вирішив повернутися.
Підозрюваним виявився 38-річний мешканець сусідньої області. Викрадені камери він вже встиг продати.
Йому загрожує до 8 років позбавлення волі.






