Правоохоронці викрили дніпровську точку збуту забороненого для продажу алкоголю і тютюнових виробів.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передає Дніпро 24.
31 жовтня у Дніпрі викрили мережу зі збуту контрафактних товарів підакцизної групи. Точка збуту була на одному з місцевих ринків.
Під час обшуків правоохоронці вилучили майже 800 літрів алкоголю та 10 тисяч пачок цигарок відомих брендів.
Контрабанда завдала державі збитків на понад 1 млн грн. Продовжується розслідування. Правоохоронці встановлюють всі обставини та причетних до забороненого продажу.






