Пошуково-рятувальні роботи у Дніпрі завершено.
Про це повідомляє голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак, передають Новини Дніпра.
Понад тиждень рятувальники розбирали завали пошкодженої ракетою багатоповерхівки. Цілодобово рятувальники шукали людей під руїнами.
За цей час з місця влучання вивезли майже 2000 тонни будівельного сміття. До робіт з ліквідації були залучені також комунальники і волонтери.
На жаль, внаслідок ворожої атаки загинуло троє цивільних. Ще 12 людей – зазнали травм. Троє з них досі в лікарні.






