Одного з виконавців наздогнали вже на шляху до кордону.
Про це повідомляє СБУ, передають новини Дніпра.
Замовлення на теракт двоє мешканців Самарівського району знайшли в Телеграмі. Під автівку вони заклали саморобну бомбу, а поруч встановили камеру, щоб замовники з рф могли в прямому ефірі спостерігати за вибухом.
Пристрій активували дистанційно – звичайним телефонним дзвінком.
За свою “роботу” найманці сподівалися отримати російські гроші, але натомість отримали підозру в тероризмі. Наразі обидва під вартою, їм світить до 12 років за ґратами з повною конфіскацією майна.






