Організаторами схеми виявилися двоє братів-іноземців, які тримають у місті ресторанний бізнес, та їхній спільник.
Про це повідомляє Нацполіція, передають новини Дніпра.
Усе почалося ще у жовтні 2025 року, коли трійця звинуватила хлопця у крадіжці їхнього майна, хоча це й не правда. “Збитки” оцінили у 10 тисяч доларів і одразу поставили жертву на “лічильник”.
Щоб пришвидшити виплату уявного боргу, хлопця заштовхали в машину, використали електрошокер і закрили в гаражі. Там його били до непритомності, зокрема використовували металеву скакалку як батіг. Коли потерпілий відключався, його приводили до тями холодною водою.
Катування повторювалися неодноразово. Від хлопця вимагали продати квартиру, відібрали ключі від машини та обіцяли вбити, якщо той піде до поліції.
Зрештою, не витримавши пресингу, дніпрянин віддав рекетирам частину грошей і все ж таки написав заяву. Правоохоронці затримали всю трійцю.






