Спершу дзвонили й вимагали 50 тисяч гривень, погрожуючи знищити майно. Потім апетити виросли — захотіли вже 200 тисяч.
Оперативники вийшли на двох дніпрян 52 та 53 років, повідомляє поліція Дніпропетровської області.
26 листопада вони прийшли по «першу частину» грошей — і в цей момент їх накрили поліцейські разом із бійцями КОРД.
Під час масштабних обшуків знайшли купу грошей — 121 тис грн, 116 тис доларів, телефони, техніку, чорнові записи, а також два револьвери з патронами.
Зараз обидва підозрюються у вимаганні в особливо великих розмірах — ч.4 ст.189 ККУ.






