Дніпрянина підозрюють у підриві автомобілів гранатою.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають Новини Дніпра.
19 вересня у Новокодацькому районі стався вибух. Під припарковану автівку на проспекті Свободи невідомий кинув гранату.
Вибуховий пристрій здетонував, що призвело до вибуху. На щастя, в епіцентрі вибуху нікого не було.
Місцеві жителі одразу викликали поліцію, почувши вибух. З місця події правоохоронці вилучили залишки гранати й спусковий важіль від неї.
В результаті пошкоджень зазнали два автомобілі. 35-річного підривника затримали поліцейські.






