За шахрайство та махінації з документами суд відправив його за ґрати на 8 років із повною конфіскацією майна.
Про це повідомляє dnepr.info, передають новини Дніпра.
Ця історія тягнеться ще з 2018 року. Тоді дніпрянин запримітив порожню квартиру, власниця якої померла, а за житлом ніхто не наглядав.
Довго не думаючи, він підробив договір дарування нібито від імені покійної жінки і через нотаріуса переоформив нерухомість на себе. Після цього чоловік змінив у квартирі замки і пішов до ріелторів, щоб швидше здихатися майна.
Схема майже спрацювала, навіть знайшовся покупець, який встиг дати завдаток. Проте чоловік виявився надто прискіпливим і вирішив перед угодою поговорити з майбутніми сусідами.
Ті й розповіли, що стара господарка давно померла, а її син і законний спадкоємець зараз живе за кордоном. Покупець одразу зателефонував у поліцію.
У суді дніпрянин до останнього вдавав, що ні в чому не винен. Проте прокурори зібрали стільки залізобетонних доказів, що суддя без вагань відправив чоловіка у тюрму на солідний строк.






