У Дніпрі почали відновлювати ізоляцію на трубах.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
Почали замінювати ізоляцію на трубах, тобто утеплювати їх, що дозволить зберегти тепло наступного опалювального сезону.
Це планові роботи, які проводять щороку. Оновлена ізоляція більш стійка, вогнетривка та довговічніша. Проте її не захистити від вандалів, які часто навмисно пошкоджують мінеральну вату.
До наступного опалювального сезону планується замінити покриття на проблемних ділянках. Наприклад, на вулиці Космодромній, покриття вже застаріло. Проте зараз його замінюють.






