У Дніпрі викрили посадовців міськради та підрядників, які, за даними слідства, завдали бюджету збитків на понад 9 млн грн.
Про це повідомляє видання Дніпро24 з посиланням на Дніпропетровську обласну прокуратуру.
Закупівля електроенергії для освітніх закладів
Посадовиця одного з департаментів уклала договір із товариством, яке згодом неодноразово ініціювало підвищення цін. Вона без перевірки підписувала додаткові угоди. Наслідок — мінус 7,5 млн грн із міського бюджету.
Ремонт мереж водовідведення
Інший чиновник залучив підрядників до ремонту зливних колекторів у центрі міста. У звіти внесли неправдиві дані — завищені ціни, техніку, якої фактично не було. Але акти все одно підписали. Це ще 1,5 млн грн збитків.
Під час обшуків вилучили комп’ютери, чорнові записи та готівку у різних валютах.
Наразі триває розслідування, посадовцям готують запобіжні заходи та відсторонення від посад.






