Шахраї виманювали гроші в українців через телефоні дзвінки.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають Новини Дніпра.
У Дніпрі підозру отримали організатор і троє спільників, які влаштували кол-центр на тимчасово окупованій території Донеччини.
Вони телефонували українцям, використовуючи «вішинг», та представлялися співробітниками служби безпеки банків.
Під час розмов казали про підозрілі фінансові операції з картками. А потім отримували від потерпілих всі дані, необхідні для доступу до онлайн-банкінгу. Після цього шахраї переводили гроші на сторонніх осіб так званих «дропів» та знімали готівку.
Зараз відомо про щонайменше 24 потерпілих, з чиїх рахунків було викрадено близько 3 млн гривень. Правоохоронці провели обшуки у підозрюваних.






