У Дніпрі тривають роботи з модернізації критичної інфраструктури: у місті встановили перший наземний пожежний гідрант та оновили Південну станцію аерації для ефективного очищення стічних вод.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, пише Дніпро24.
У Дніпрі продовжують модернізувати критичну інфраструктуру. Днями встановили перший наземний пожежний гідрант на вул. 93-ї Холодноярської Бригади.
У випадку надзвичайної ситуації, це спростить доступ дніпрян до води. Автомобіль ДСНС матиме змогу швидше заправлятися водою.
Також у різних районах Дніпра модернізуються та встановлюються нові гідранти. Першочергово біля шкіл, дитсадків, медзакладів та об’єктів критичної інфраструктури. За цей рік вже встановили 158 таких.
Одночасно з тим на Південній станції аерації встановили сучасну компресорну станцію з роторною повітродувкою та шафою управління. Це обладнання подає повітря до аеротенків, де відбувається біологічне очищення стічних вод за допомогою анаеробних бактерій.
Нещодавно на станції реконструювали будівлю решіток та повністю замінили обладнання, що покращило ефективність первинного механічного очищення. На випадок аварійних відключень там є потужний дизельний генератор на 1800 кВт.
«Ми модернізуємо обладнання, щоб забезпечити не лише надійну роботу станції, а й зменшити енергоспоживання. Система подачі кисню – це ключовий елемент у біологічному очищенні, тож нова компресорна станція – це інвестиція у стабільність та екологічну безпеку міста », – зазначив головний технолог КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міськради Євген Захаренко.






