Сьогодні – третя річниця повномасштабної війни в Україні.
У Дніпрі вшанували пам’ять наших оборонців, передає видання Дніпро 24 з посиланням на Дніпровську міську раду.
Зранку, 24 лютого, у Дніпрі вшанували пам’ять полеглих українських оборонців. Церемонія приурочена до третьої річниці повномасштабної війни.
Учасниками заходу були керівники міста та області, військові та представники силових структур. На Меморіал загиблим учасникам АТО поклали квіти.
«Коли починалася повномасштабна війна, нам давали три дні. Зараз пішов уже четвертий рік. Безумовно, усі втомилися. Ситуація на фронті складна — як на лінії бойового зіткнення, так і на фронті зовнішньополітичному. Та ми не маємо права складати руки. Ми повинні бути згуртовані та єдині. Це — запорука нашої перемоги та закінчення війни», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.
Також на церемонії вшанування пам’яті запалили лампадки.









