Наприкінці січня на вулиці Панельній у Шевченківському районі водій та пішохід щось не поділили.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Замість того, щоб просто розійтися, 37-річний керманич дістав “травмат” і кілька разів вистрелив у бік свого опонента.
Після стрілянини водій просто натиснув на газ і поїхав геть. 40-річному потерпілому “прилетіло” в ногу, знадобилася допомога лікарів.
Поліція розшукала стрільця – ним виявився місцевий житель. Пістолет у нього забрали, а самому чоловіку тепер світить серйозна стаття за хуліганство із застосуванням зброї.






