До незаконної діяльності він залучив фармацевтів.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, видання Дніпро 24.
27-річний власник однієї із мереж аптек у Дніпрі організував наркобізнес та залучив до нього трьох працівників-фармацевтів та близьких родичів. Заголом було залучено ще 13 осіб.
Вони продавали псевдоефедрин на території Дніпра. «Товар» закупляли оптом та зберігали в орендованих приміщеннях.
Потім продавати прямо в аптеці, а гроші отримували готівкою та на банківські картки. За місяць за наркотики вони мали понад 2 млн грн.
“20 лютого поліцейські провели 28 санкціонованих обшуків. Орієнтовна вартість вилучених наркотиків, прекурсорів, речовин та медичних препаратів за цінами «чорного» ринку сягає понад 5 млн. грн”, – зазначають у поліції.






