Споживачів перевели на резервну котельню.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
Внаслідок ворожого обстрілу ТЕС ДТЕК, у Дніпрі без опалення залишилися всі споживачі КП «Коменергосервіс». Міськрада вирішила задіяти резервну газову котельню підприємства.
Так, вдалося відновити теплопостачання споживачам ж/м Сонячний – це 95 житлових будинків, 7 дитсадків, 7 шкіл та 2 медичні заклади. Тариф не змінився.
Цю резервну котельню відремонтували у 2022 році. Вона має генератори альтернативного енергоживлення на випадок знеструмлення.
На жаль, котельня не зможе працювати і для споживачів ж/м Придніпровськ. Там зможуть поновити опалення лише після ремонту ТЕС.
Нагадаємо, що за словами виконавчого директора ДТЕК, на відновлення пошкодженої ТЕС, можуть піти навіть місяці.






