В інтернеті поширюють інформацію про відключення світла у Дніпрі.
Деякі телеграм-канали повідомляють, що через навантаження на енергосистему, у Дніпрі застосують стабілізаційні відключення світла з 18:00 до 22:00.
Раніше «Укренерго» повідомляло про дефіцит електроенергії через навантаження на енергосистему, яке виникло внаслідок зниження температури повітря.
Проте поки що графіків відключень світла в Україні не застосовують. Людям радять економніше ставитися до користування електроенергією, щоб уникнути відключень.
Якщо навантаження продовжуватиметься, стабілізаційні відключення будуть не більше 1-2 годин.






