З початку цього року в Дніпрі відремонтували 10 ліфтів.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
На житломасиві Тополя-2, у першому корпусі першого будинка, ліфт постійно ламався та зупинявся між поверхами. Мсіцевий мешканець Роман через це спускав з 9 поверха дітей та візочки сходами. Кілька років тому там замінили кабіну, проте повністю проблему вирішити не вдалося.
Наразі у ліфті проводять капітальний ремонт, і замінюють не лише серце підйомника, а й інші важливі деталі.
У ліфтовій організації повідомили, що тут з’явиться нова кабіна, двері на кожному поверсі, лебідка, сучасна станція керування та інші нові деталі. Зокрема ліфт буде енергоефективним. Роботи завершать за півтори тижня.
«Як тільки десь зупиняється ліфт, мешканці повідомляють до ліфтової служби і проблему одразу ж усувають. До того ж, якщо підйомник потребує ремонту, ми одразу включаємо його до плану на найближчий час. За минулий рік ми відремонтували 300 підіймачів, з них 18 – повністю замінили. До кінця весни плануємо відремонтувати 30 підйомників. Щодо подальшого, усе залежатиме від фінансування, але ми сподіваємось, що охопимо якомога більше адрес», — зазначив представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.






