У Дніпрі підірвали автомобіль.
Про це повідомили у журналісти «Суспільного» з місця події, передають новини Дніпра.
У Дніпрі пролунав гучний вибух. Місцеві ЗМІ одразу заявили, що вибух не повʼязаний з бойовими діями. Та і тривоги у той час вже не було.
За даними ЗМІ, вибух стався на перетині вулиць Степана Бандери і Лесі Українки. Попередньо, підірвали автомобіль.
На місці працюють правоохоронці та медики. За попередньою інформацією, не обійшлося без постраждалих.






