З 1 квітня в обласному центрі поновили платне паркування.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
З 1 квітня, на семи сезонних майданчиках, поновили платне паркування для дніпровських водіїв. Зона В – 15 грн за годину, зона С – 5 грн за годину.
Адреси сезонних майданчиків:
- на під’їзді до парку ім. Т. Г. Шевченка;
- вул. Січеславська Набережна, в районі буд. 57-А, АЗС «Юкон»;
- вул. Січеславська Набережна, в районі Фестивального причалу;
- вул. Січеславська Набережна, в районі моста на Монастирський острів;
- вул. Сонячна Набережна, навпроти буд. 2;
- вул. Набережна Перемоги, в районі буд. 37-Д;
- вул. Набережна Перемоги, в районі скверу «Прибережний».
Зокрема у Дніпрі зменшилася кількість порушень за паркування майже на 10% за березень. Зафіксовано близько 11 тисяч звернень щодо порушення правил паркування.






