Трагічно смерть на Дніпропетровщині внаслідок захворювання – померла дитина.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради, передає Дніпро 24.
Сьогодні стало відомо, що у Дніпрі, від менінгококової інфекції трагічно померла дитина. Вона не відвідувала дитячі заклади.
Також одна людина померла від коронавірусу. Загалом за тиждень виявили 183 випадки захворювання на COVID-19. Захворюваність знижується.
В регіоні зафіксували 8 058 випадків ГРВІ, 110 випадків гострих кишкових інфекцій, 2 випадки кашлюку та 5 підозр на гострий вірусний гепатит.






