СБУ затримала подружжя зрадників, які готували теракти у багатолюдних місцях Дніпра. Вони співпрацювали з російськими спецслужбами.
Про це повідомляє СБУ, передають новини Дніпра.
Подружжя з Дніпра працювало на спецслужби рф і готувало теракти у багатолюдних місцях. Вони встигли облаштувати 6 тайників із саморобними вибухівками та гранатами Ф-1.
Окупанти потім планували завербувати ще більше агентів. Вони мали дістати вибухівки зі сховок та підірвати їх у Дніпрі.
Це подружжя зрадників окрім іншого ще й «контролювали» виконання диверсій іншою агентурою. Вони зафіксували наслідки підпалу пошти, а потім відправили “звіт” російському куратору.
Зрадниками виявилися 42-річний контрактник однієї з військових частин, який займався підривною діяльністю під час відпусток. А також його 24-річна дружина, яку завербували через телеграм. Їм загрожує довічне ув’язнення.






