Проєкт рішення міськради вже готовий і чекає на розгляд депутатів.
Про це повідомляє dnepr.info, передають новини Дніпра.
Обидва заклади будуть комунальними і перейдуть під крило департаменту гуманітарної політики. Чиновники мають затвердити статути, провести держреєстрацію та внести школи до реєстру комунальної власності міста.
Гроші на запуск та роботу нових шкіл виділять із міського бюджету Дніпра, закладеного на освіту.
Контролюватимуть цей процес профільні депутатські комісії з питань бюджету та освіти. Зараз документ проходить фінальні погодження перед сесією.






