8 липня у Дніпрі загорівся пасажирський автобус прямо під час руху. Всередині не було пасажирів, а водій встиг вистрибнули з палаючого транспорту.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Дніпропетровській області, передають Новини Дніпра.
8 липня на вулиці Кирила Осьмака Самарського району в Дніпрі несподівано спалахнув автобус під час руху дорогою.
На щастя, внаслідок загоряння ніхто не постраждав. Водій встиг вистрибнути з палаючого автобуса, а пасажирів всередині не було.
Транспортний засіб було повністю знищено. Для ліквідації пожежі було залучено 4 рятувальника та 1 одиницю техніки. Що стало причиною займання – не повідомляється.






