Розпочалася кампанія з масштабного перевипуску учнівських квитків для 4-х та 9-х класів.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передають Новини Дніпра.
Перевипуск учнівських стосується лише учнів перехідних класів, де термін дії квитків закінчився 31 травня.
До 15 липня учні можуть користуватися наявним учнівським за допомогою голограмної наліпки, яку можна отримати у своїй школі. Таких вже видали 6 611 штук.
«Для вчасного перевипуску учнівських квитків від закладів освіти нам потрібні списки учнів 4-х та 9-х класів. А ще оновлені дані у системі, тобто фото учня, дата народження, клас. Хто ще з батьків не надав світлину, мають це зробити. Фото дитини має бути без зайвих елементів на світлому фоні у форматі jpg. Його потрібно надіслати класному керівникові. Велике прохання до батьків та дітей – не ігнорувати це завдання. Саме від цього залежить швидкість отримання нового учнівського. Також просимо батьків дітей, які очікують на перевипуск документа, співпрацювати зі школою та надавати оновлену інформацію про дитину, аби пришвидшити отримання учнівського», — зазначила заступниця начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міськради Софія Приліпко
Зокрема під час канікул, у громадському транспорті учні можуть користуватися пільгами за допомогою учнівського квитка.






