Водій Bentley в Дніпрі порушив правила дорожнього руху та відмовився зупинятися на вимогу патрульних.
Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області, передає Дніпро 24.
Днями патрульні помітили автомобіль Bentley, водія якого порушував правила дорожнього руху. Він виїхав на острівець безпеки на перехресті вулиць Гоголя і Святослава Хороброго та порушив правила проїзду перехресть.
На вимогу патрульних зупинитися, водій тільки вдарив по газу і поїхав у напрямку проспекту Лесі Українки. Все ж таки він зупинився, але визнавати свою вину не хотів.
Ба більше, під час спілкування, поліцейські помітили, що водій перебуває у стані алкогольного спʼяніння. Проходити медогляд він також відмовився.
За даними ЗМІ, порушником виявився гендиректор компанії «Steko», яка займається встановленням вікон.
У свою чергу, пресслужба компанії написала, що все це фейки, і те, що гендиректор тікав пʼяний від поліцейських – абсолютно неправда. От тільки відео, опубліковані патрульними, свідчить про інше.






