Чоловік, добряче перебравши з алкоголем, вирішив виплеснути агресію на електрощитову в під’їзді. Він так завзято трощив обладнання, що ледь не залишив увесь будинок без світла.
Про це повідомляє патрульна поліція Дніпропетровської області, передають новини Дніпра.
Коли приїхали патрульні, дебошир і не думав заспокоюватися. Він лаявся на перехожих, чіплявся до сусідів і намагався ігнорувати поліцію.
Врешті-решт, копам довелося застосувати силу та вдягнути на “електрика” кайданки, оскільки на слова він уже не реагував.
Тепер на чоловіка чекає покарання за п’яні витівки, дрібне хуліганство та суперечки з поліцією. Сусідка, яка викликала службу 102, вже написала офіційну заяву.






