У Дніпрі проводять гідравлічні випробування теплових мереж на міцність і щільність, а також технічне обслуговування устаткування.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
Такі роботи проводять на котельні, що опалює 12 будинків у Чечелівському та Шевченківському районах. Спочатку котли чистять від нальоту та нагару. Забруднені котли можуть призвести до серйозних поломок.
Наступного тижня почнуть гідравліку, і вже розпочали обслуговування котельного обладнання.
Завдяки якісній підготовці минулого року, цей опалювальний сезон у Дніпрі був успішним.
«Під час проходження опалювального сезону комунальники аналізують стан обладнання, фіксують адреси, де траплялись аварії. А по завершенні сезону, як ми бачимо, одразу розпочинають підготовку до нового. Будемо замінювати аварійні мережі, відновлювати ізоляцію, ремонтувати котли і насоси, встановлювати генератори, бо ворог не припиняє обстріли енергетичних об’єктів. Вдячний фахівцям за їх стійкість та відданість справі! Попри важкі часи, вони на своїх робочих місцях і роблять свою справу », – розповів директор КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради Андрій Клименко.






