У січні 2023 року він завершив втручання, забувши всередині пацієнтки хірургічну серветку.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
Протягом трьох місяців жінка скаржилася на температуру та болі, але лікар переконував її, що це нормальний процес реабілітації.
Сторонній предмет знайшли лише у квітні на УЗД. Експертиза підтвердила – здоров’ю пацієнтки було завдано тяжкої шкоди саме через недбалість медика.
Обвинувальний акт уже в суді. Лікарю інкримінують неналежне виконання професійних обов’язків.






