LED-стрічки встановлюють по краях зупинок, щоб до них не дістали вандали.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
У середмісті Дніпра, на зупинках громадського транспорту, встановлюють LED-стрічки для освітлення. Монтують їх по краю навісу всієї зупинки, що до них не могли дістати вандали.
Наразі вдалося змонтувати такі стрічки на 18 зупинках. Також виявили пошкодженні чи викрадені лампи за 26 адресами. Там освітлення також відновлять цього року.
LED-стрічки використовують зокрема, бо вони економніші. А на встановлення їх уходить близько трьох годин.






