Загалом вагонів буде 26, 24 з них – пасажирські.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
У Дніпрі на маршрути вийдуть трамваї з Лейпцига. Передбачено 26 вагонів. 24 вагони розподілять між маршрутами № 12, № 16, № 5, № 11, № 15, № 17. Ще 2 вагони будуть екскурсійними – вони мають панорамні вікна на даху.
«Зараз доводиться експлуатувати багато старих, менш технологічних вагонів. Трамваї з Лейпцига на 30 % більш енергоефективні завдяки сучаснішій транзисторно-імпульсній системі керування. Це дозволить забезпечити більш стабільну роботу електротранспорту у Дніпрі. Зараз тривають роботи з адаптації цих вагонів до наших колій, також вони будуть пофарбовані. До кінця цього року ми плануємо адаптувати та підготувати до експлуатації на міських маршрутах усі 26 вагонів», — прокоментував Нікіта Керенцев, провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради.
До повномасштабної війни до Дніпра вже надходили 50 вживаних вагонів з Лейпцига. Наразі рухомим складом повністю забезпечені маршрути № 12, № 16, і частково № 5, № 11, № 15, № 17.






