Суд дав йому максимальне покарання – 8 років тюрми.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
Усе сталося у серпні 2025 року. Пенсіонер підійшов у парку до двох підлітків і почав чіплятися до одного з них.
13-річний хлопець не розгубився – одразу відійшов від чоловіка, набрав “102” і викликав поліцію. Копи приїхали швидко та затримали розпусника на місці.
У суді чоловік до останнього намагався викрутитися і провини не визнавав, але прокурори довели її повністю.






