У Дніпрі функціонує технічна школа при комунальному підприємстві. Лише пʼятеро наразі здобувають професію «машиніст електропоїзда».
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає видання Дніпро 24.
У лютому 2025 року розпочалося навчання у технічній школі КП «Дніпровський метрополітен» за спеціальністю «машиніст електропоїзда». Відбір проходили більше 30 претендентів, однак зараз навчаються лише пʼятеро.
Освітній процес проходить у три етапи:
- теоретична підготовка;
- виробнича практика у службі рухомого складу та капітальних ремонтів;
- завершальна практика під керівництвом машиніста-наставника.
Після цього учні мають скласти іспит на право керування поїздом. Спочатку керують по двоє, а потім – вже самостійно.
Навчання безкоштовне, і триває всього близько 7 місяців. Приймають людей від 18 років, з базовою вищою освітою залізничного профілю та кваліфікацією слюсаря 3-го розряду.
Водночас у КП «Дніпровський електротранспорт» безкоштовно готують водіїв трамваїв і тролейбусів. Серед учнів є дівчата.
Зареєструватися на курси водіїв можна за телефонами: (056) 373 92 13, (093) 459 54 83, (063) 616 70 56. Або можна заповнити анкету.






