У Дніпрі активно проводять роботи з оновлення зливової каналізації у дворах житлових будинків. На вулиці Янтарній, 71/1, розпочато заміну застарілого колектора діаметром 400 мм, який не відповідав вимогам та не мав дощоприймачів. Замість нього прокладають новий колектор діаметром 500 мм, а також встановлюють дощоприймачі у низьких місцях для ефективного водовідведення. Загальна довжина нового колектора перевищує 500 метрів.
Про це повідомили на сайті міськради, передає Дніпро 24.
«Ми продовжуємо виправляти недоліки минулого. Старий колектор не був придатним для водовідведення через недобудованість. Наразі ми встановлюємо нову трубу більшого діаметру та додатково обладнуємо дощоприймачі у проблемних місцях. Це дозволить організувати якісне водовідведення усього двору. Роботи виконуємо комплексно: після укладання колектора приступаємо до встановлення бордюрів та асфальтового покриття. Завершити ремонт плануємо за два місяці», — зазначив заступник начальника КП «УРЕА» Дніпровської міськради Михайло Ступак.
На лівому березі міста роботи з поліпшення водовідведення почали ще наприкінці минулого року. Було замінено колектор на вулиці Холодильній, після чого роботи продовжилися на внутрішньодворових територіях, зокрема на вулиці Березинській, 10, 12, 14, 18, 26 та 28. Роботи вже на фінальній стадії, і встановлюються дощоприймачі.
«Це дуже добре, що ремонтують колектор, і у дворі не буде стояти вода. Тут дитячий майданчик, і після дощів накопичується вода. Після завершення ремонту ця проблема зникне», — поділилася радістю місцева мешканка Юлія.






