Історія почалася ще восени 2022 року. Дитина зламала праве передпліччя, йому наклали гіпс, але під час контрольного огляду лікарі заявили – кістка нібито зрослася криво, треба терміново оперувати. Мати погодилася, довірившись фахівцям.
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають новини Дніпра.
Проте справжній шок чекав на жінку вже в післяопераційній палаті. Коли сина привезли після наркозу, вона побачила, що розрізана та загіпсована ліва рука – та сама, яка була абсолютно здоровою. Хірурги просто переплутали сторони й фактично зламали дитині другу руку під час “лікування”.
Родина негайно забрала хлопчика до іншої лікарні, де йому довелося проходити реабілітацію вже після двох травм. Судово-медична експертиза пізніше підтвердила найгірше – операція взагалі була не потрібна, навіть на хворій руці кістка зросталася нормально.
Зараз обом лікарям-травматологам повідомили про підозру в неналежному виконанні професійних обов’язків. За таку “неуважність”, що призвела до травмування дитини, їм загрожує кримінальна відповідальність.






