Газопостачання відключили для 45 квартир.
Про це повідомляє Міненерго, передає Дніпро24.
Сьогодні стало відомо про госпіталізацію місцевого мешканця міста Дніпро. Ймовірною причиною є отруєння чадним газом.
Через цей інцидент, без газу залишилося 45 квартир. Їх відключили від газопостачання з міркувань безпеки.
Також у Міненерго повідомили, що у Дніпропетровській області знеструмлено 266 споживачів з технічних причин.






