Через вчорашній обстріл у Дніпрі є проблеми з опаленням, повибивало вікна у житлових будинках та довелося евакуювати лікарню.
Про це розповів міський голова Дніпра Борис Філатов, передає Дніпро 24.
На Різдво російська армія здійснила масований обстріл Дніпра. Внаслідок ворожої атаки у будинках вилетіло 300 вікон і пошкоджено 7 закладів освіти. У Придніпровському районі дитячі садки поки що не зможуть приймати дітей – нема опалення.
Також довелося евакуювати лікарню, де перебувало більше ста пацієнтів. Їх розподілили по іншим медзакладам.
На Лівобережжі Дніпра виникли проблеми з опаленням після обстрілу. У житловому масиві Придніпровськ поки не має бути відключень за графіками.






