Через масштабні пошкодження енергетики змушені йти на безпрецедентний крок — підвозити потужні мобільні генератори прямо до багатоповерхівок і підключати будинки «напряму».
Про це повідомляє міський голова Дніпра Борис Філатов, передають новини Дніпра.
Робота йде на межі людських можливостей. На вулиці лютий мороз -12°C, від якого замерзає навіть дизельне паливо, а фахівці працюють без сну вже понад три доби. Мережу облетіли кадри, як втомлені енергетики засинають просто на снігу в коротких перервах між ремонтами.
Міська влада заспокоює, що попри відсутність світла, у більшості осель вдається підтримувати тепло та водопостачання — це зараз пріоритет №1.
«Я знаю, що важко. Але зрозумійте правильно: враховуючи ситуацію, головне, що у вас є тепло та вода. А для того, аби дати раду з усім іншим, обов’язково щось вигадаємо», — зазначають у мерії, закликаючи містян до терпіння.
Ці титанічні зусилля енергетиків — єдине, що тримає енергосистему міста в такі критичні моменти. Поки інженери «чаклують» над технічними рішеннями, дніпрян просять триматися та підтримувати один одного.






