У Дніпрі правоохоронці викрили чергову схему ухилення від мобілізації.
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора, передає видання Дніпро 24.
Колишній адміністратор сервісного центру МВС організував масштабну схему ухилення від мобілізації.
Через довірених осіб він знаходив військовозобовʼязаних і пропонував за 5 тисяч доларів вирішити питання з оновленням військово-облікових даних, оформити бронювання чи виключити з військового обліку.
Зокрема він планував підкупити посадовців. Його затримали під отримання коштів та повідомили про підозру.






