Мешканців Дніпра попереджають про масштабне відключення води, яке запланували на наступні два дні.
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на Дніпроводоканал.
У Дніпрі працівники водоканалу проведуть невідкладні аварійно – відновлювальні роботи на мережах водопостачання, а саме переключать на нову мережу водопостачання на вулиці Сонячна Набережна. Через це водопостачання не буде з 03:00 12 серпня до 23:30 13 серпня 2025 року.
Під відключення потраплять:
- вул. Сонячна Набережна — від Мерефо-Херсонського до Самарського мосту;
- підприємство ТОВ «Катеринославхліб»;
- вул. Олександра Оцупа — від вул. Курсантської до вул. Зимових Походів;
- ж/м Придніпровськ;
- селище Ігрень;
- селище Одинківка;
- селище Олександрівка;
- селище Рибальське.
Придніпровськ та Ігрень у цей час отримуватимуть воду зі зниженим тиском за графіком:
- 12 серпня — з 19:00 до 21:00;
- 13 серпня — з 07:00 до 09:00 та з 19:00 до 21:00.
Комунальники закликають: обов’язково встигніть зробити запас питної води!






