Попри офіційний старт опалювального сезону 1 листопада, станом на 10 листопада тепло подали лише у 67,9% житлових будинків – це 2136 із 3145.
За інформацією Дніпровської міськради, у місті запущено менше половини котелень – 178 із 373. Водночас об’єкти соцсфери отримують тепло значно швидше:
- лікарні – 92,1%;
- школи – 93,5%;
- дитсадки – 83,3%.
Міська влада закликає дніпрян повідомляти про проблеми з опаленням до контакт-центру:
- (056) 732-12-12
- (095) 732-12-12;
- (096) 732-12-12;
- (073) 732-12-12.






