У Дніпрі — черговий корупційний скандал в освіті. Декана факультету та завідувачку кафедри одного з університетів міста викрили на хабарі.
За даними Дніпропетровської обласної прокуратури, вони вимагали у студента 8 тисяч гривень за поновлення на навчанні та обіцяли, що він «без проблем» складе академічну заборгованість. Фактично — заплатив і спокійно вчися далі, незалежно від знань чи відвідувань.
Але цього разу схема не спрацювала. Працівників вишу затримали під час передачі грошей.
Зараз їм повідомлено про підозру за статтею 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди). Їм загрожує до 10 років за ґратами з конфіскацією майна.
Остаточне рішення — за судом. Наразі вирішується питання про запобіжні заходи.






