Дніпрянин сильно побив свого знайомого та залишив помирати у лісосмузі. А все через борг у 5 тисяч гривень.
5 тисяч – саме стільки коштувало життя людині, тіло якої знайшли вранці 20 серпня у лісосмузі.
За інформацією поліції Дніпропетровської області, трагедія сталася в Амур-Нижньодніпровському районі.
Між двома чоловіками сталася сварка через борг, і фігурант позвав потерпілого зустрітися з ним у лісосмузі.
Там він його жорстоко побив, і просто залишив помирати. Наступного ранку тіло виявив випадковий чоловік, який проїжджав повз у своїх справах.
Поліція затримала винуватця нападу. Виявилося, що 33-річний підозрюваний вже не раз був засуджений. Тепер він може сісти надовго – йому загрожує до 10 років за ґратами.






