29 липня біля торгівельного закладу в Самарському районі стався конфлікт між чоловіком та місцевими. Потім підозрюваний пішов, а повернувся вже з гранатою.
Про це повідомляють новини Дніпра з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.
48-річний чоловік влаштував сварку біля магазину в Дніпрі. Однак конфлікт ні до чого не призвів, і він пішов з місця події.
Однак пізніше зловмисник повернувся і витяг з кишені гранату. Він почав погрожувати підірвати її.
Фігуранта затримала поліція. У нього вилучили два корпуси гранати Ф-1 та два запали до них. Чоловік отримав підозру.






