66-річний пенсіонер хотів вчинити самогубство.
Про це повідомляє медпрацівниця Соборної підстанції екстреної медичної допомоги Тетяна Іванеха, передає видання Дніпро 24.
У Дніпрі 66-річний чоловік намагався вкоротити собі віку, але метод обрав дуже жорстокий – чоловік перерізав собі горло.
“Відчайдушні часи вимагають відчайдушних дій. Інколи здається, що весь світ проти тебе, чи то ти проти всіх; здається, що далі буде тільки гірше, і краще припинити все тут і зараз. Можливо такі думки осяйнули чоловіка 66р., який вирішив перерізати собі шию одного зимового ранку”, – розповіла Тетяна Іванеха.
На місце події прибули медики, які надали чоловіку першу медичну допомогу та зупинили кровотечу. Після цього його госпіталізували до лікарні.






