До уваги дніпрян! Частина міста залишилася без водопостачання. Про це повідомили у водоканалі.
У Дніпрі через відсутність електропостачання зупинилися кілька теплових розподільчих пунктів — у частині будинків припинено або знижено тиск води.
Без води тимчасово залишились:
- вул. Старочумацька, 13;
- вул. Батумська, 2–7;
- вул. Петра Яцика, 6;
- вул. Холодильна, 2;
- просп. Слобожанський, 95–145;
- вул. Гетьмана Мазепи, 2.
Зі зниженим тиском води — верхні поверхи будинків по:
вул. Фабрично-заводській, Новокримській, Будівельників, Янгеля та просп. Богдана Хмельницького.
Після відновлення електрики водопостачання буде нормалізовано.






