1 лютого воду відрізали у перших боржників в Індустріальному районі.
Про це повідомляє Дніпровська міська рада, передає Дніпро24.
У Дніпрі розпочався процес відключення від комунальних послуг боржників. Сьогодні водоканал відключав воду в приватному секторі в Індустріальному районі. Без води залишився один з будинків на вул. Григорія Бораковського. Власники роками не платили за воду та ігнорували попередження від комунального підприємства.
Кабмін скасував мораторій на відключення комунальних послуг за борги 29 грудня 2023 року. Раніше комунальники не мали права відключати боржників від послуг до припинення чи скасування військового стану.
Перші дніпряни, яким відключать воду, будуть дніпряни з найбільшими заборгованостями.
«Наприклад, за цією адресою господарі заборгували більше ніж 20 тисяч гривень. Цей будинок неодноразово відключали від водопостачання. Але потім мешканці самовільно приєднувались до наших мереж. Тож сьогодні ми демонтували частину труби, яка живить цей будинок», — розповів Олексій Норець, начальник абонентської служби Індустріального району КП «Дніпроводоканал».
Також сьогодні відключили воду Схожі в будинку на вул. Мечетній, де власник не платив за компослуги близько трьох років. Він заборгував понад 15 тисяч гривень. Наразі там тільки перекрито вентиль та накладено пломбу. Якщо боржник самовільно зірве пломбу, йому демонтують введення.
Наразі дніпряни заборгували водоканалу 718,3 млн грн, юридичні особи — 126,6 млн грн. Підприємство нагадує, що можна оформити договір реструктуризації.






