На щастя, обійшлося без травм. За словами очевидців, водій зміг вибратися з салону самотужки. Машині пощастило менше — вона опинилася на боці.
Про це повідомляє телеграм-канал “Дніпро Оперативний”, передають новини Дніпра.
Люди, які проїжджали повз, не залишилися осторонь. Водії зупинилися, щоб допомогти витягнути авто та підтримати захисника.
Автівка опинилася на узбіччі. Військовий залишився чекати на евакуатор, щоб поставити машину на колеса та перевірити її технічний стан.
Цей випадок — чергове нагадування бути максимально обережними на зимовій дорозі. Навіть досвідчених водіїв підступний лід може підвести в найменш очікуваний момент.






