Нова функція скоро стане доступною у Дії.
Про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передають новини Дніпра.
Уряд затвердив зміни до постанови, і скоро у застосунку Дія можна буде отримувати електронні направлення до лікаря, рецепти на ліки та інші медичні повідомлення.
Це робиться для зручності користувачів, щоб вони не загубили важливу інформацію серед купи смс. Над розробкою працюють разом з МОЗ.
У Дії надходитимуть сповіщення про:
- номери рецепта та код погашення;
- код направлення до лікарів;
- запити на доступ до даних, згоду на обробку персональних даних, затвердження плану лікування тощо.






