Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний указ.
Про це пишуть новини Дніпра з посиланням на президента.
Одразу троє міст на Дніпропетровщині отримали почесні звання. Тож, тепер офіційно міста-герої – Павлоград, Нікополь і Марганець.
Символічно, що ці міста отримали звання на День захисників та захисниць, а також на Покрову.
«Я пишаюся вами! Честь – представляти такий народ, такі міста, громади, таких хоробрих людей. Слава Україні!» – додав Зеленський.






